Викрадення ігуани

Дотепна іронічна історія для тімбілдингу в онлайн/офлайн форматі

Командний детективний квест

Детективний квест в іронічному жанрі - це хороший спосіб розважити та згуртувати колектив, бо це і весело, і потребує кмітливості.

Команди гравців збираються вживу або онлайн, логіняться на сайт гри та під керівництвом провідного ведуть розслідування. Збираючи докази, обговорюючи гіпотези і вирішуючи загадки, гравці змагаються, хто швидше розкриє справу.
ЩО ЦЕ?
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
1
Брифінг
Команди по 4-5 осіб збираються онлайн чи оффлайн і заходять на сайт гри. Ведучий пояснює правила і озвучує ввідну інформацію
2
Розслідування
Гравці починають розплутувати справу, вирішувати загадки і будувати свою версію (якщо потрібно, у ведучого можна брати підказки)
3
Розв'язка
Через 2 години команди дають свої відповіді, і ведучий розповідає, як все було. Виводиться рейтинг команд і нагороджуються переможці
СЮЖЕТ
Спальний район провінційного містечка. Картина, знайома з дитинства: гаражі, хрущовки, кіоски, і, звичайно ж, продуктовий магазин.

І раптом, от біда, хтось заліз в кабінет директора магазину і викрав її ручну ігуану. А на додачу й конверти із зарплатами всіх працівників. Новий рік на порозі, до виплати залишається всього пару днів, а поліцію викликати не можна - порушать справу про ухилення від сплати податків. Тому залишається сподіватися тільки на простого охоронця. Все-таки, він був "співробітником місяця"...

Знайомтеся - Анатолій. За фахом слюсар, за покликанням - дослідник. Тимчасово працює в магазині охоронцем. Кмітливий. На 1/4 італієць, чим щиро пишається. У вільний час переглядає детективний серіал "Коломбо" і готує адаптовані страви італійської кухні (чого тільки варта його Мівіна болоньєзе!). За це його дражнять Толянчик-італійчик, але він не ображається, навіть навпаки.

Йому і знадобиться ваша допомога в пошуках злочинця.
ОСОБЛИВОСТІ ГРИ
Карантин-friendly - можна грати і онлайн, і оффлайн, і в змішаному форматі
Тривалість гри - 2,5 години
З вами буде ведучий, який фасилітує процес і дає підказки
Іронічна історія без убивств та крові
Нелінійний сюжет
Прості та зрозумілі правила
ВАРТІСТЬ
1590 грн / команда
(для партнерів robota.ua діє знижка
до 15% за промокодом)

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
ВІДГУКИ
Ірина, Hiveon
"Гра дуже затягує і дійсно відрізняється від тих квестів, в які ми грали, тому колегам ця активність дуже зайшла"
Олекій, AppsFlyer
"Гра з перших хвилин і до самої розв'язки тримала в приємному напруженні. 2 години пролетіли реально непомітно, однозначно рекомендую!"
Марина, Adtelligent
"Нам сподобався сюжет і непередбачуваний перебіг подій. Було цікаво будувати версії та вирішувати, в яку локацію піти. Ще запам'яталась прикольна озвучка".
З НАМИ ВЖЕ ГРАЛИ
СКРІНШОТИ ГРИ
Хочете спочатку самі спробувати?
Залиште Ваш email, і ми проведемо демо-гру
для Вашої HR-команди